У 1966р. розпочало свою діяльність "Миргородське шляхобудівельне управління №15", яке в 1999р. було реорганізовано в ЗАТ "Миргородський агрошляхбуд". Нині, це одне з провідних шляхово-будівельних підприємств регіону.
Основними напрямками діяльності ЗАТ "Миргородський агрошляхбуд" є будівництво, реконструкція та ремонт автомобільних доріг, благоустрій територій. Окрім того товариство виготовляє та реалізує асфальтобетон, товарний бетон будь-яких марок, стінові блоки, бордюри та поребрик, тротуарну плитку різної товщини, кольору й конфігурації. Спеціалісти підприємства за короткий час освоїли випуск теплоізоляційного матеріалу "Юніпор" (пористий пінопласт), що з успіхом використовується ними в проведенні робіт з теплоізоляції житлових і виробничих приміщень, складів гаражів тощо. Організація також надає послуги вантажним автотранспортом (у т.ч. перевезення паливно-мастильних матеріалів), землерийними механізмами (екскаватори, бульдозери, скрепери).
Багатогранна, ефективна діяльність ЗАТ "Миргородський агрошляхбуд" спирається на досвід згуртованого високопрофесійного колективу товариства на чолі з компетентним директором Миколою Петровичем Патенком.

 

Патенко Микола Петрович
Патенко Микола Петрович, директор
ЗАТ "Миргородський агрошляхбуд.
"Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти залишилися
задоволеними нашою продукцією".
ЗАТ «Миргородський агрошляхбуд»
Адрес: 37600, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вулиця Шляхова, 6
Телефон: 8 (05355) 4-01-01, 4-01-91, 4-01-79 / факс: 8 (05355) 787–28–50
Електронна пошта: info@masb.com.ua
  Зроблено в
Дизайн-студії Турмієнка Юрія